Легкість
нового дня
Що не слід робити, якщо ти не виспалася

Ти страждаєш від безсоння і часто не можеш заснути ночами?

Недосипання робить нас втомленими і дратівливими, нервовими, підвищує апетит і сприяє забудькуватості і неуважності. При хронічному недосипі розвиваються різні захворювання, серцево-судинної, ендокринної системи. Він негативно позначається на нашому самопочутті, поведінці і звичайно зовнішності.

Що не бажано робити, якщо ти не виспалася?

  • Не сідай за кермо.

Це може бути небезпечно не тільки для тебе, але і для оточуючих.

  • Не приймай важливі рішення.

Краще перенести прийняття важливих рішень на інший день. Так як в такому стані є ризик прийняти неправильне рішення, про яке можна потім шкодувати.

  • Не конфліктуй.

Коли ми не виспалися все навколо може особливо дратувати і нервувати. Не піддавайтеся. Просто в цей день ви особливо чутливі. Постарайтеся не реагувати на щось, або когось відразу.

  •  Не пий енергетичних напоїв.

У них міститься цілий ряд компонентів, шкідливих для організму, тому зловживання такими напоями безумовно негативно позначиться на твоє здоров'я. Можна одну чашку кави.

  • Чи не зловживати макіяжем.

Звичайно, коли нам не вдається виспатися вночі, на ранок ми виглядаємо не дуже привабливо: з дзеркала на нас дивиться людина з блідою шкірою і опухлими, почервонілими очима. Але не варто накладати на себе кілограми косметики. Іноді від цього тільки гірше. Краще підійде контрастні вмивання і компреси з чорного чаю або ромашки.

  • Не забувай про те, що сон життєво необхідний для нашого організму.

Брак сну порушує роботу багатьох органів і завдає серйозного удару по нашому здоров'ю і самопочуттю в цілому - ми швидко втомлюємося, стаємо млявими і нервовими, маємо проблеми з пам'яттю і концентрацією. Це позначиться і на зовнішності: якщо ти часто недосипаєш і ночами страждаєш від безсоння, ти будеш постійно виглядати втомленою, блідою, з помітними колами під очима. До того ж відомий той факт, що недосипають дуже часто стають жертвами нервових зривів, стресу і депресії. Тому так важливо зрозуміти, яку величезну роль повноцінний відпочинок грає в нашому житті.

Якщо тобі знайома проблема безсоння і недосипання, постарайся розв'язати цю проблему якомога швидше!

Меню сайта
Поділитися з друзями, в соціальних мережах!
ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ Український виробник
© 2017 All Rights Reserved