Легкість
нового дня
Стильний тренд весни: зачіска з ефектом недбалості

Жізель Бундхен на весняному показі дому моди «Шанель»

Цієї весни природна невимушеність недбало вкладеного розпущеного волосся стала хітом подіумів та актуальним трендом серед знаменитостей. Чимало з них з'явилися у цьому образі на червоній доріжці.

Але як це не дивно, домогтися ефекту недбалості не так вже й просто. Чому ж стильна та сексуальна зачіска «а-ля щойно з ліжка» не виходить, якщо ви дійсно щойно стали з ліжка?

Ми попросили перукаря-стиліста Кайлі Хіт, серед клієнток якої такі селебрітіз як Софія Вергара, Дайан Крюгер і Рашида Джонс, дати нам декілька порад щодо створення модного образу. Кайлі розповіла, як зробити недбалу укладку на кучерявому, неслухняному або занадто рівному волоссю, що погано піддається завивці.

Щоб чітко уявляти собі кінцевий результат, якого ви прагнете досягти, подивіться на фото знаменитостей, які вже спробували на собі цей модний образ. Супермодель Жізель Бюндхен з'явилася на подіумі з недбало розпущеним волоссям під час весняного показу будинку моди «Шанель». Ця укладка також характерна для іміджу Кейт Мосс і сестер Олсен. Кайлі Хіт каже, що разом з розірваними джинсами та помадою кольору стиглих ягід, недбало вкладене волосся є характерною рисою образу в стилі 90х, який є надзвичайно актуальним цієї весни. Об'єднавши ці елементи між собою, ви неодмінно будете у тренді.

«Модна тенденція цієї весни — поєднання в іміджі недбалості та бездоганності», — каже Хіт, «розірвані джинси та ідеальний макіяж, невимушений безлад зачіски з прикрасами та підборами. Особливо мені подобається ефект недбало вкладеного волосся напередодні літа».

Читайте поради та рекомендації від «зіркового» стиліста.

Підготуйте волосся до укладання під час сну

 Якщо ваше волосся хвилясте або пряме мов солома, то найпростіший спосіб отримати потрібний ефект — помити голову на ніч і лягти спати, коли волосся буде ще трохи вологим. «Пряме волосся можна навіть дуже легко заплести у косу», — говорить Хіт, «вранці, коли ви прокинетесь, волосся матиме саме ту текстуру, яка потрібна для нашої зачіски. Якщо волосся в'ється біля коренів, вирівняйте хвилясті ділянки за допомогою стайлера. Можливо, вам знадобиться пройтися стайлером і по самих кінцях».

Робіть модне укладання мимохідь

Якщо ви прокинулися з бажанням зробити укладання з ефектом недбалості, існує один прийом, який вам допоможе. «Заплетіть волосся у дві коси та нанесіть на нього спрей для створення хвилястої текстури. Походіть так з моменту пробудження до того часу, коли до виходу з дому залишиться декілька хвилин», — радить Кайлі Хіт, «Потім розплетіть коси, опустіть голову вниз, струсіть волосся та нанесіть на нього сухий шампунь». Щоб додати більше об'єму, можна нерівномірно розподілити волосся по боках.

Змініть образ ввечері

«Вранці скрутіть волосся в два низьких джгута, зав'яжіть їх кінці та збризніть спреєм для створення текстури», — радить Хіт. «Потім скрутіть джгути один з одним на потилиці. У вас має вийти низький пучок. Ця експрес-зачіска чудово підійде для офісу. Коли ви повернетеся з роботи, розпустіть пучок, струсіть волосся і нанесіть на нього лак. Це допоможе створити стильний ефект недбалості».

При створенні ефекту недбалості уникайте неохайного вигляду

 «Ваше завдання полягає у тому, щоб створити таку текстуру волосся, ніби ви щойно прокинулися», — говорить Хіт, «але якщо ви маєте чубчик, то його краще залишити рівним. Якщо волосся сильно крутиться, пройдіться стайлером по занадто хвилястих пасмах та кінцях. Це додасть волоссю блиск, при цьому воно не буде виглядати неохайно. Якщо ефект недбалості вийшов занадто сильним, можна трохи пом'якшити його за допомогою легкого лаку для волосся, що додає блиск.

Імітуйте текстуру, коли це здається неможливим

«Якщо ви маєте пряме й тонке волосся, можна скористатися накладними пасмами», — радить Кайлі Хіт. Це дозволить на довше зберегти хвилясту текстуру. «За допомогою плойки створіть на штучних пасмах легкі хвилі, не зачіпаючи їхніх кінців. Потім нанесіть на них текстуруючий спрей».

Перед  тим, як прикріпити накладні пасма, не забудьте вибірково накрутити  декілька власних біля обличчя. «Злегка завиті штучні пасма впереміж із натуральною текстурою вашого волосся додадуть зачісці об’єм. До того ж вам не доведеться піддавати волосся шкідливому впливу високої температури».

Меню сайта
Поділитися з друзями, в соціальних мережах!
ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ Український виробник
© 2017 All Rights Reserved