Легкість
нового дня
15 правил жінок, які живуть у гармонії з собою

Кожна з нас може мати подругу, в житті якої панує хаос: вона не стежить за своєю зовнішністю, часто скаржиться на свої проблеми, не може затриматися на жодній роботі, має часті конфлікти з оточуючими, її переслідують невдачі у особистому житті. Шкодуючи та співчуваючи, ми швидко втомлюємося від спілкування з нею.

Серед наших подруг може бути і її цілковита протилежність: вона знає, чого хоче, з нею приємно спілкуватися, вона впевнена у собі і просто світиться позитивом. Вона настільки бездоганна, що багато хто міг би позаздрити їй, проте її чарівність викликає в оточуючих лише позитивні емоції. Як їй вдається цього досягти?

Ми розкажемо вам про 15 правил жінок, які живуть у гармонії з собою.

1. Вони знають, чого варті і не погоджуються на менше. Це стосується і особистого життя, і роботи, і спілкування з друзями. Вони мають чітке уявлення про те, на яке ставлення до себе очікують і дотримуються цих стандартів.

2. Вони займаються самоосвітою. Тобто, намагаються бути обізнаними щодо тих питань, які стосуються їхнього життя. У них є власна думка, проте вони з повагою ставляться до чужої.

3. Вони беруть на себе відповідальність за свої дії. Схибивши, вони визнають це і роблять кроки з виправлення ситуації, намагаючись не допустити її у майбутньому. Вони не засуджують оточуючих за їх помилки, проте самі намагаються уникати помилкової поведінки, яка до них призводить.

4. Вони самостійно заробляють гроші. Покладаючись лише на себе, коли йдеться про дохід, ви краще контролюєте своє життя, а це, в свою чергу, призводить до прийняття більш зважених рішень.

5. Вони знають, як правильно вести перемовини з роботодавцем. Згідно зі статистичними даними, на відміну від чоловіків, жінки погоджуються на менші гроші під час обговорення зарплати з потенційним роботодавцем. Найчастіше вони не просять більше, ніж їм пропонують з самого початку. Якщо ви знаєте собі ціну, вам вдасться уникнути цієї помилки.

6. Вони пишаються своєю зовнішністю, хоча знають, що зовнішність — не головне. Однак від того, як ми виглядаємо, залежить те, як нас сприймають оточуючі. А це, в свою чергу, впливає на нашу самооцінку. Тому, якщо ви стежите за собою, то відчуваєте себе більш впевнено, і оточуючі сприймають вас відповідно. Адже "по вбранню зустрічають''. Але слід пам'ятати і про внутрішній світ. Якщо ви грубіяните, неввічливо поводитесь з офіціантами, продавцями і випадковими перехожим, непривітні зі знайомими, то вас не врятує жодне дизайнерське вбрання та модна зачіска.

7. Вони підтримують гарні стосунки із рідними: поважають батьків, піклуються про дітей, дзвонять братам і сестрам, щоб дізнатися, як їхні справи, з любов'ю ставляться до бабусь і дідусів (не тільки для того, щоб отримати від них спадщину). Сподіваємося, що і ваша мотивація для хороших стосунків з родичами буде не менш безкорисливої. Адже хто, крім вас допоможе їм відчути себе щасливими. Ми можемо завести сотню друзів, однак родина у нас лише одна.

8. Вони підтримують інших жінок, проте роблять це не через почуття жіночої солідарності. Чужі досягнення не применшують ваших власних. Успішні жінки радіють перемогам своїх подруг і знайомих, а не заздрять їм. Однак це не значить, що серійна вбивця заслуговує на вашу підтримку лише тому, що вона жінка. 

9. Вони піклуються про своє фізичне, психічне і духовне здоров'я. Можливо, чіпси і є смачними, але вони не замінять вам вечерю. Ви заслуговуєте на краще, ваше тіло відповідно. Стрес може ненадовго простимулювати працездатність, але при цьому він вкорочує життя і має негативний вплив на психіку.

10. Вони цінують своїх друзів і уникають сварок через дрібниці. Взаємна підтримка робить вас і ваших друзів сильніше. Якщо у вас був важкий робочий день або вашу подругу звільнили, ви обидві можете відчувати потребу у дружньому спілкуванні за келихом доброго вина. Коли ваша подруга потребує підтримки, не відмовляйте їй у цьому. Адже колись і вона допоможе вам у складній ситуації. Замість того щоб постити на своїх сторінках пасивно-агресивні статуси про те, наскільки сильно ви не любите скандали, утримуйтеся від пліток і сварок у реальному житті. Воно занадто коротке, щоб витрачати її на такі речі!

11. Вони дотримуються балансу між роботою та особистим життям. Якщо приділяти занадто багато часу та сил однії з цих сфер, то інша може постраждати. А можуть постраждати і обидві.

12. У них є почуття гумору. Життя може бути важким, але воно не має бути сумним. Навчіться сміятися з неприємностей, і ви не лише відчуєте себе щасливішими, а й довше житимете.

13. Вони впевнені у собі і відповідально ставляться до свого сексуального життя. А це означає, що вони досить розкуті, пам'ятають про захист і не дозволяють собі обговорювати чуже сексуальне життя.

14. Вони усвідомлюють, що не є ідеальними і знають, що це цілком нормально. Незважаючи на прийняття власних недоліків, вони працюють над собою, щоб стати краще.

15. Вони добре ставляться до оточуючих. 

Матеріал перевела і підготувала Анна Старкова

Меню сайта
Поділитися з друзями, в соціальних мережах!
ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ Український виробник
© 2017 All Rights Reserved