Легкість
нового дня
Седiнал не панацея

«Седінал», як заспокійливий фіто комплекс що володіє снодійною дією, є ефективним засобом для усунення симптомів хронічного стресу. 

Для повного подолання всіх симптомів, необхідно участь і самого пацієнта. Перш за все необхідно достатньо часу приділяти сну - не менше 6 годин, не вживати напої, що містять кофеїн в другій половині дня, обмежити вживання жирної і солоної їжі, вуглеводів, алкоголю, збільшити фізичне навантаження, не менше 40 хвилин в день проводити на свіжому повітрі, обмежити перегляд телевізійних новин.

Симптоми хронічного стресу - безсоння, депресія, дратівливість, порушення роботи серцево-судинної системи, можуть бути проявами різних органічних захворювань, тому, вибравши рослинний заспокійливий фітопрепарат зі снодійним ефектом - «Седінал», пам'ятайте про те, що він найбільш ефективний при порушеннях психоемоційного характеру .

Якщо «Седінал» не приніс видимого поліпшення стану протягом 5-7 днів, то не варто пробувати по черзі інші препарати. Зверніться до лікаря за консультацією.

Меню сайта
Поділитися з друзями, в соціальних мережах!
ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ Український виробник
© 2017 All Rights Reserved