Легкість
нового дня
Седiнал Форте

Седінал® форте

Що робити, якщо стрес сильний і раптовий - пропав сон, артеріальний тиск «скаче», і - нічого не хочеться робити для виходу з ситуації, що склалася? Компанія «Юніверс Фарм» розробила спеціальний препарат для допомоги в такій непростій ситуації.

Седінал® форте - це посилена формула препарату «Седінал», за рахунок підвищеної дози екстракту валеріани і екстракту пасифлори, що забезпечує ефект в перший день прийому.

Седінал® форте швидко і надійно знімає психо - емоційне напруження, допомагає зберегти витримку і рівновагу в стресових ситуаціях протягом напруженого робочого дня; покращує сон, підвищує стійкість нервової системи до несприятливих факторів навколишнього середовища, усуває депресію.

Седінал® форте позитивно впливає на функцію серцево - судинної системи, знижує артеріальний тиск і сприяє профілактиці гіпертонії, не викликаючи залежності та звикання.

Склад: 1 капсула містить екстракт кореня валеріани (Valerianа officinalis) - 150 мг, екстракт суцвіть хмелю (Humulus lupulus) - 40 мг, екстракт пасифлори квіток (Рassiflora incarnata) - 80 мг, екстракт меліси (Melissa officinalis) - 40 мг, екстракт белокудреннік чорного (Ballota nigra) - 20 мг; допоміжні речовини: лактоза, целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид, кальцію стеарат.

Без ГМО.


Інструкція щодо застосування Седінал® форте

Склад: 1 капсула містить: екстракт кореня валеріани (Valerianа officinalis) – 150 мг; екстракт суцвіття хмелю (Нumulus lupulus) – 40 мг; екстракт пасифлори квітів (Рassiflora incarnata) – 80 мг; екстракт меліси (Melissa officinalis) – 40 мг; екстракт білокудреника чорного (Ballota nigra) – 20 мг; допоміжні речовини: лактоза, целюлоза мікрокристалічна,  кремнію діоксид, кальцію стеарат.

Рекомендації щодо вживання: Седінал® форте рекомендований до раціону харчування як загальнозміцнюючий засіб, що сприятливо впливає на нервову та серцево-судинну системи при підвищених психоемоційних станах. Має м’які заспокійливі властивості. Сприяє нормалізації сну.

Спосіб застосування та рекомендована добова норма: вживати дорослим  для нормалізації та покращення якості сну та для попередження симптомів стресу по 1 капсулі

 1 раз на день ( ввечері) після їжі, не розжовуючи, запиваючи невеликою кількістю рідини. Термін вживання: 2 - 4 тижні. За необхідністю курс повторити.

Застереження: не рекомендовано вживати при індивідуальній чутливості до компонентів продукту, при гіпотонії, дітям до 18 років, вагітним, жінкам, що годують груддю. Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Форма випуску: порошок по 380 мг в желатиновій капсулі.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 0С і відносній вологості повітря не більше 75%.

Строк придатності: 2 роки з дати виготовлення.

Додаткова інформація:

Фітокомплекс Седінал® форте - дієтична добавка, що містить унікальну комбінацію рослинних екстрактів виробництва компанії Naturex, Франція. Седінал® форте це підсилена формула за рахунок підвищеної дози екстракту валеріани та екстракту пасифлори. Седінал® форте знімає психоемоційне напруження, допомогає зберегти витримку та рівновагу в стресових ситуаціях протягом напруженого робочого дня; покращує сон, підвищує стійкість нервової системи до несприятливих факторів навколишнього середовища.

Седінал® форте позитивно впливає на функцію серцево-судинної системи, знижує артеріальний тиск і сприяє профілактиці гіпертонії, не викликаючи залежності та звикання.

Застереження щодо споживання: слід уникати одночасного прийому дієтичної добавки Седінал® форте з напоями, які містять етанол, з лікарськими засобами, що пригнічують ЦНС, а так само слід утримуватися від керування транспортними засобами та від виконання роботи з потенційно небезпечними механізмами, яка потребує підвищеної уваги, швидких та рухових реакцій.

Більш детальну інформацію можна отримати на нашому сайті:  www.sedinal.com.ua

Добавка дієтична. Не є лікарським засобом. Без ГМО.

Затверджено: Висновок Державної санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України No.05.03.02 - 04/752125 від 14.08.2014р.

Меню сайта
Поділитися з друзями, в соціальних мережах!
ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ Український виробник
© 2017 All Rights Reserved