Легкість
нового дня
Інструкції по застосуванню Cедінал

СЕДІНАЛ® 

Інструкція щодо застосування

Склад :1 капсула містить: екстракт кореня валеріани (Valerianа officinalis) – 70 мг; екстракт суцвіття хмелю (Нumulus lupulus) - 40 мг; екстракт пасифлори квітів (Рassiflora incarnata) - 40 мг; екстракт меліси (Melissa officinalis) - 40 мг; екстракт білокудреника чорного (Ballota nigra) - 20 мг; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, лактоза, діоксид кремнію, стеарат кальцію. 

Рекомендації щодо вживання: Седінал® рекомендований до раціону харчування як загальнозміцнюючий засіб, що сприятливо впливає на нервову та серцево-судинну системи при підвищених психоемоційних станах. Має м’які заспокійливі властивості. Сприяє нормалізації сну.

Спосіб застосування та рекомендована добова норма: вживати дорослим для нормалізації та покращення якості сну та для попередження симптомів стресу по 1 -2 капсули

 1 раз на день ( ввечері) після їжі, не розжовуючи, запиваючи невеликою кількістю рідини. Термін вживання: 2 - 4 тижні. За необхідністю курс повторити.

Протипоказання: не рекомендовано вживати при індивідуальній чутливості до компонентів продукту, при гіпотонії, дітям до 18 років, вагітним, жінкам, що годують груддю. Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Форма випуску: порошок по 300 мг в желатиновій капсулі

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі не вище +250С і відносній вологості повітря не більше 75%.

Строк придатності: 2 роки з дати виготовлення.

Додаткова інформація:

Фітокомплекс Седінал® - дієтична добавка, що містить унікальну комбінацію рослинних екстрактів виробництва компанії Naturex, Франція. Седінал® знімає психоемоційне напруження, допомогає зберегти витримку та рівновагу в стресових ситуаціях протягом напруженого робочого дня; покращує сон, підвищує стійкість нервової системи до несприятливих факторів навколишнього середовища.

Седінал® позитивно впливає на функцію серцево-судинної системи, знижує артеріальний тиск і сприяє профілактиці гіпертонії, не викликаючи залежності та звикання.

Застереження щодо споживання: слід уникати одночасного прийому дієтичної добавки Седінал® з напоями, які містять етанол, з лікарськими засобами, що пригнічують ЦНС, а так само слід утримуватися від керування транспортними засобами та від виконання роботи з потенційно небезпечними механізмами, яка потребує підвищеної уваги, швидких та рухових реакцій.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті: www.sedinal.com.ua

Добавка дієтична. Не є лікарським засобом. Продукт не містить ГМО. Не містить консервантів.

Затверджено: Висновок Державної санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України No.05.03.02 - 04/52125 від 14.08.2014р.

Меню сайта
Поділитися з друзями, в соціальних мережах!
ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ Український виробник
© 2017 All Rights Reserved